Scaglia INDEVA so svojimi priemyselnými manipulátormi zvyšuje ergonómiu a produktivitu v rámci spracovateľských cyklov, najmä vďaka vlastným vyváženiam a citlivosti, ktoré umožňujú bezpečnú manipuláciu s elektrónkami.
Vďaka svojej najmodernejšej technológii systémy INDEVA zvyšujú produktivitu a zároveň udržiavajú konštantnú úroveň počas celej pracovnej zmeny a zároveň umožňujú väčšiu presnosť pri manipulácii s rúrkami.

Vďaka nízkej cene, dlhej životnosti a kompresii rastie v oceliarskom a plynárenskom priemysle použitie oceľových rúr.

Činnosti ako vŕtanie a rozvod potrubia ďalej zvyšujú dopyt po oceľových rúr. Zo všetkých materiálov predstavovali oceľové rúrky najväčší podiel na svetovom trhu pre konkurentov z plastových rúr.

Manuálna manipulácia s rúrkami je však problémom pre operátorov, ktorí okrem zneužitia svojho času a energie riskujú nenapraviteľné poškodenie ich zdravia.

Manipulátory INDEVA® vyhovujú potrebám kvalitného a bezpečnostného produktu, preto mnoho spoločností prijalo tento systém pre pohyb rúrok.

Použitie systému INDEVA® umožňuje udržiavať konštantnú úroveň produktivity počas celej pracovnej zmeny, manipuláciu s rúrkami v celkovej ergonómii a bezpečnosti.

Fotogaléria Nábytok:

Case histories Nábytok:

Liftronic® Air zaskrutkovať do veľkých rúrok

Zvládnuť a dotiahnuť veľké rúrky bez snahy

Manipulačné zariadenie pre hydraulické valce

Jedna spoločnosť vyrábajúca stroje pre zemné práce zvykla mať reťazové kladkostroje pre manipuláciu s hydraulickými valcami na lakovacej linke. Kladkostroj a efektor pri háku predstavovali riziká pre bezpečnosť a ergonómiu. Riziko náhodného pádu valcov a zranenia operátorov bolo vysoké. Operátor musel neustále držať stlačené tlačidlo kladkostroja pre zdvíhanie, čo ho nútilo k neergonomickej, nezdravej polohe.…

Video galéria Nábytok: