Priemyselné manipulátory, ktoré ponúka INDEVA, si stále viac vyberajú spoločnosti na manipuláciu s nákladom z rôznych dôvodov. Sú samovyvažovacie, preto umožňujú vrecku uchopiť sa v úplnej bezpečnosti, aj keď sa hmotnosť mení.
Systémy INDEVA sú perfektným riešením pre vysávanie vreciek, ktoré vyžadujú rýchle, plynulé a presné pohyby. Vďaka svojej exkluzívnej technológii ponúka množstvo výhod, najmä automatickú detekciu a vyvažovaciu kapacitu v reálnom čase hmotnosti zvýšeného zaťaženia.
Vďaka svojej najmodernejšej technológii systémy INDEVA zvyšujú produktivitu a zároveň udržiavajú konštantnú úroveň počas celej pracovnej zmeny a zároveň umožňujú väčšiu presnosť pri upínaní vaku do vaku.

Manipulátory INDEVA® na manipuláciu s vakmi s vákuovými svorkami sú naprogramované tak, aby bola zaistená bezpečnosť obsluhy.

Manuálny pohyb týchto váh, ak sa opakuje osem hodín denne, spôsobuje poškodenie zdravia obsluhy.

Prostredníctvom vákuového upínacieho systému je vrecko uchytené priemyselným manipulátorom INDEVA® , ktorý sa potom môže pohybovať úplne bezpečným a ergonomickým spôsobom do najvhodnejšej polohy.

Inteligentné systémy INDEVA® navyše neumožňujú uvoľnenie zaťaženia, ak nebolo umiestnené, zatiaľ čo v prípade, že je znížená úroveň vákua, automaticky sa spustí brzdný zostup.

Scaglia INDEVA® študuje každú požiadavku a je schopná poradiť a poskytnúť najlepšie ad hoc riešenie pre riešenie špecifického zaťaženia každej aplikácie.

Fotogaléria Vákuové uchytávače:

Case histories Vákuové uchytávače:

Riešenie manipulácie s materiálom INDEVA® na zdvíhanie vriec v chemickom priemysle

V závode na výrobu mydlového prášku sú potrebné zdvíhacie zariadenia na manipuláciu s papierovými alebo plastovými vrecami. Pracovníci spoločnosti vyrábajúcej zmesi pre mydlá musia veľmi často a v opakovaných pracovných cykloch manipulovať s plastovými alebo papierovými vrecami vážiacimi asi 25 kg. Manuálna manipulácia s bremenom bez akéhokoľvek zdvíhacieho zariadenia nie je dovolená, pretože by to…

Zdvihnúť, premiestniť a vyprázdniť vrece

INDEVA® vám umožňuje bez námahy zdvihnúť, premiestniť a vyprázdniť vrece. Môžete umiestniť vrece nad kontajner, do ktorého potrebujete vysypať materiál obsiahnutý vo vreci; keď rozrežete vrece, aby ste vysypali materiál do kontajnera, hmotnosť vreca sa zníži, ale manipulátor zostáva nehybný, bez potreby stlačenia akéhokoľvek tlačidla. Manipulácia s vrecami v opakovaných a častých pracovných cykloch a…

Video galéria Vákuové uchytávače: