Scaglia INDEVA® dodala systémy a kompletné riešenia pre manipuláciu s nákladmi rôznych rozmerov, tvarov a hmotností v rôznych priemyselných oblastiach.

Scaglia INDEVA® sa môže pochváliť skvelými odbornými znalosťami pri navrhovaní koncových efektových efektov na bezpečné uchopenie, otočenie a otočenie nákladu. Pri navrhovaní každého koncového efektora sa kladie veľký dôraz na ergonómiu, ktorá často spolupracuje s ergonómami a lekármi.

Uchopovače s prísavkami, magnetom, mechanicky aktivovanými čeľusťami, predĺženými a sklopnými rukoväťami, so schopnosťou otočiť bremeno a vhodné na manipuláciu s krabicami, prepravkami, sklenenými tabuľami, fľašami a panelmi.

V prípade, že nie ste schopní nájsť medzi príkladmi uvedenými nižšie riešenie vhodné pre konkrétnu aplikáciu, pošlite žiadosť na marketing@it.indevagroup.com a my vám zašleme všetky dostupné materiály týkajúce sa vašej situácie.

Rad Liftronic je vybavený štandardnými rukoväťami a automatickým nastavovacím zariadením pre rukoväte, ktoré umožňujú obsluhe udržiavať ergonomickú polohu počas celého pracovného cyklu, čím sa zabezpečuje, že pohyby sú vždy tekuté. Vďaka elektronickému riadiacemu systému, ktorý charakterizuje inteligentné manipulátory INDEVA, je možné s veľkými a ťažkými bremenami manipulovať prirodzene a bez námahy rovnakým spôsobom ako s malými predmetmi, bez toho, aby sa pri polohovaní alebo zdvíhaní dosiek trhali alebo odrazili.

Automobilový priemysel

Mnohí výrobcovia automobilov, ktorí vždy hľadajú inovatívne systémy, sa rozhodli zamerať na systémy INDEVA® . Manipulátory sú vybavené pokrokovým elektronickým riadiacim systémom, ktorý umožňuje väčšiu ergonómiu s menším úsilím počas celého cyklu manipulácie s nákladom.

INDEVA® vyrába a dodáva inteligentné manipulátory pre manipuláciu so všetkými komponentmi automobilového priemyslu, aj tie najzložitejšie, vďaka veľkým skúsenostiam a extrémnemu know-how v oblasti dizajnu, vďaka ktorému je INDEVA® svetovým lídrom v oblasti dodávok inteligentných systémov ,

Manipulácia s materiálom v leteckom priemysl

Letectvo

Scaglia INDEVA® , so svojimi priemyselnými manipulátormi, vyniká od zvyšku trhu pre umiestnenie nákladu, ktorý je vďaka intuitívnej a prirodzenej koordinácii pohybu a bez akéhokoľvek odporu extrémne presný, čím spĺňa vysoké štandardy bezpečnosť a presnosť.
Ďalšou silnou stránkou je nepochybne plynulosť a samovyvažovanie, ktoré umožňujú operátorovi vykonávať svoju prácu ergonomickým a bezpečným spôsobom.

Lifting tooling feature great versatility for handling electric transformers of different shapes and sizes

Mechanické diely a nástroje

Scaglia INDEVA® je ideálnym partnerom pre riešenia na mieru pre manuálnu manipuláciu s bremenami, najmä pre manipuláciu s objemnými a nepohodlnými predmetmi, ktoré sa majú prepravovať, ako sú komponenty a nástroje v strojárskom priemysle.
INDEVA® zabezpečuje vytváranie riešení na mieru, ktoré vyhovujú potrebám zákazníka, čím sa dosahuje väčšia ergonómia, produktivita a vysoká úroveň bezpečnosti.

INDEVA model Liftronic Easy úspešne uspokojil potrebu vyššej produktivity, ergonómie a bezpečnosti pre manipuláciu so syrovými blokmi

Potraviny a nápoje

Priemyselné manipulátory INDEVA® , ktoré reagujú na všetky tieto potreby, boli vybrané rôznymi spoločnosťami patriacimi do sveta potravín a nápojov na manipuláciu s výrobkami, ako sú údery, syry, fľaše, pivné sudy a prepravky. Detekcia hmotnosti sa vykonáva automaticky v reálnom čase v kombinácii so „samo-vyvážením“, čo vám umožňuje presunúť rôzne záťaže bez prednastavenia hmotnosti. To sú niektoré z hlavných vlastností, ktoré odlišujú manipulátory INDEVA® od iných zdvíhacích systémov na trhu.