automa

Automatická detekcia hmotnosti a automatické vyváženie hmotnosti v reálnom čase

Vďaka automatickej detekcii hmotnosti a technológii automatického vyvažovania vám manipulátory INDEVA umožňujú zvládnuť bremená rôznej hmotnosti (napr. Vyprázdňovanie vriec) bez akýchkoľvek úprav systému alebo prednastavenia.

Manipulátor INDEVA sa pohybuje tak rýchlo alebo pomaly, ako sa rozhodne operátor, pomocou ovládania končekmi prstov s minimálnym úsilím a okamžitou reakciou.

Vďaka elektronickému ovládaniu umožňuje INDEVA presné a koordinované pohyby s presným umiestnením bremena, čím sa znižuje riziko poškodenia bremena a stresu pre obsluhu.

Použitie elektronického manipulátora INDEVA zvyšuje produktivitu a zlepšuje ergonómiu a bezpečnosť. Aby sa účinne zlepšila pohoda obsluhy a dosiahli ergonomické a bezpečné manipulačné postupy, musí manipulátor vylúčiť nielen námahu pri zdvíhaní bremena (pozdĺž zvislej osi), ale aj zotrvačnosť počas zdvíhania. zrýchlenie, brzdenie alebo zmeny smeru.

Kliknite sem a dozviete sa viac o výhodách manipulátorov série INDEVA Liftronic s elektronickým riadením

Pozerajte viac videí, ktoré ukazujú automatickú detekciu hmotnosti a funkciu vyváženia pre presnú manipuláciu s bremenom a jeho polohovanie

automa