lifting equipment for cardboard cases

Scaglia INDEVA® dodala optimálne riešenie manipulácie škatúľ v sklade, kde sú škatule naukladané na seba až do výšky 2,8 m. Škatule musia byť vyzdvihované v rôznych výškach až do 2,8 m rýchlym a presným spôsobom a táto operácia sa počas pracovného dňa často vykonáva. Preto túto požiadavku nemohlo uspokojiť žiadne iné riešenie okrem INDEVA®.

INDEVA® má automatické snímanie hmotnosti a automatické vyvažovanie a kompenzuje hmotnosť bremena okamžite a automaticky bez potreby prednastavovania. Operátor môže manipulovať so škatuľami rôznych hmotností bez prerušenia a bez námahy; INDEVA® reaguje v reálnom čase na dotyk operátora a pohybuje sa v požadovanom smere aplikovaním sily len niekoľko gramov (postačí konček prsta). Vďaka jeho citlivej rukoväti nie je pri zmene smeru potrebná žiadna sila navyše a polohovanie bremena je rýchle a presné.

Tento manipulátor INDEVA® je vybavený koncovým efektorom so 4 prísavkami vhodnými na uchytenie kartónových škatúľ na dlhej aj krátkej strane; s citlivou rukoväťou dlhou 800 mm a  s teleskopickou rukoväťou umožňujúcou vyzdvihnutie škatule vo výške 2,8 m. Rukoväte majú ergonomický dizajn, ktorý umožňuje operátorovi vždy udržiavať ergonomickú polohu.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Inteligentné vákuové zdvíhacie vybavenie pre kartónové škatule