S veľkým nadšením sa delíme o ďalší nový a vzrušujúci projekt, ktorý bol nedávno dokončený vďaka inšpirácii, spolupráci a súčinnosti s Politecnico di Milano a regiónom Lombardia.

Regionálny projekt spočíva v realizácii inovatívnej pilotnej infraštruktúry na podporu prechodu na obehové hospodárstvo, v rámci ktorej má byť vybudovaný demonštrátor na zhodnocovanie mechatronických komponentov, najmä elektromotorov z automobilového priemyslu.

V rámci tohto projektu je integrovaný elektronický manipulátor Indeva a systém Doosan Cobot zarámovaný ako jedna z dôležitých súčastí tohto cieľa, ktorého cieľom je zvýšiť konkurencieschopnosť priemyselných aj výskumných subjektov a ktorý bol umožnený vďaka jedinečnej kombinácii zručností, ktoré stelesňuje skupina Indeva Scaglia.

Spoločnosť Scaglia INDEVA S.p.A. sa vyznačuje schopnosťou kombinovať najmodernejšie technológie vo svete manipulácie a robotiky: vysoko výkonné a spoľahlivé manipulátory, ktorých životnosť je ešte vyššia vďaka možnosti modernizácie a integrácie s Cobotmi. Táto inovatívna kombinácia nielenže predlžuje životnosť manipulátorov, ale zároveň zvyšuje ich produktivitu, automatizuje procesy a prepája ich s automatizovanými linkami.

Retrofiting nie je len otázkou obnovy zariadení, ktoré prežili svoj pôvodný účel, ale predstavuje aj obrat k efektívnejšej a konkurencieschopnejšej budúcnosti. Vďaka tejto technológii dokážeme revitalizovať zastarané stroje, znížiť množstvo odpadu a optimalizovať zdroje.

Skupina Indeva je skutočne jedinečná tým, že disponuje vlastným know-how pre obe technológie, čo predstavuje komplexné riešenie pre jej zákazníkov a partnerov. To nám umožňuje ponúkať vždy tie najlepšie riešenia a najmä integrované a prispôsobené riešenia, ktoré sa dajú prispôsobiť špecifickým potrebám našich zákazníkov.

Naše manipulátory INDEVA a koboty Doosan predstavujú to najlepšie vo svojich kategóriách ako prémiové značky a nesporní lídri vo svojich oblastiach. Kvalita, spoľahlivosť a výkonnosť týchto technológií sú celosvetovo uznávané.

Okrem toho sa hlboko angažujeme v oblasti integrácie elektronických technológií na podporu digitálnej transformácie tovární. To nám umožňuje prístup k dotáciám pre Factory 4.0 a ďalšie, vďaka čomu sú naše riešenia nielen najmodernejšie, ale aj cenovo výhodné pre našich zákazníkov.

Na záver možno konštatovať, že skupina INDEVA predstavuje prelom v oblasti manipulácie a robotiky a ponúka jedinečné odborné znalosti. Sme hrdí na to, že môžeme naďalej presadzovať inovácie a spolupracovať s našimi zákazníkmi pri dosahovaní nových míľnikov úspechu.