Veľká a známa spoločnosť v Číne vyrába elektromotory pre automobilový priemysel, priemyselné stroje a minerálny priemysel. Rozhodla sa nahradiť všetky svoje žeriavy a kladkostroje žeriavovým systémom INDEVA® a závesnou koľajnicou Liftronic® s cieľom zlepšiť svoju výrobu, ako aj štandard bezpečnosti práce.

Presné pohyby bez odskakovania a zotrvačnosti skracujú pracovný cyklus a uľahčujú obsluhu, čím zvyšujú produktivitu, ako aj pohodu zamestnávateľa.

Liftronic® totiž umožňuje operátorovi presne polohovať rotor alebo stator na montážnej linke s jemnou presnosťou a bez námahy; elektronický riadiaci systém Liftronic® eliminuje zotrvačnosť a umožňuje operátorovi pohybovať bremenami tak rýchlo alebo tak pomaly, ako si to vyžaduje aplikácia v každej pracovnej fáze, čím zabezpečuje jemnú a presnú kontrolu pohybov v každom okamihu a umožňuje manipulovať aj s ťažkými alebo objemnými bremenami, akoby boli bez hmotnosti.

Pozrite si video, ktoré ukazuje, ako presne a jednoducho môžete umiestniť motor v obmedzenom priestore

Vďaka hliníkovému koľajnicovému systému INDEVA je preprava ich materiálov a hotových elektromotorov pozdĺž osi X-Y jednoduchšia a efektívnejšia ako veľké a nepružné žeriavy, ktoré používali predtým.

INDEVA® je dnes najmodernejším riešením pre manipuláciu s materiálom pre priemysel elektromotorov v ČÍNE

INDEVA in CHINA