Pneumatické stĺpové manipulátory s pevným ramenom, vyrobené spoločnosťou Scaglia INDEVA, značka známa celosvetovo pre priemyselné manipulátory.

Foto galéria PN ERGO namontovaný na stĺpe:

Hlavné funkcie

  • Tlak vzduchu 0,65 MPa (6,5 bar)
  • Hladina hluku < 70 dB (A)
  • Rýchlosť zdvíhania od 15 do 30 m/min
  • Brzda osi hlavného stĺpa
  • Brzda osi stredového kĺbu
  • Nepretržité otáčanie stĺpa
  • Pomalé klesanie v prípade výpadku tlaku
  • Vyvažovanie záťaže: štandardné, 1 prednastavená záťaž

TECHNICKÉ DÁTA

Video galéria PN ERGO namontovaný na stĺpe:

Case histories PN ERGO namontovaný na stĺpe:

Priemyselný manipulátor PN ERGO na manipuláciu so statormi

A pneumatic manipulator PN ERGO, column mounted with articulated arm proved to be the successful solution for handling heavy and hot stators: it improved productivity, thanks to better ergonomics and safety for the operator.

Pneumatický manipulátor PN Ergo na manipuláciu s automobilovými oknami

Pneumatické manipulátory radu PN spoločnosti INDEVA si opakovane vyberá čoraz viac spoločností v automobilovom priemysle.  Automobilový priemysel slúži na mimoriadne konkurenčnom trhu a jeho výroba musí neustále zvyšovať produktivitu a kvalitu. Preto sa rozhodli pre manipulátory INDEVA: nie sú len produktom, ale kľúčovou službou, ktorú tieto spoločnosti potrebujú. Spoločnosť Scaglia INDEVA je uznávaná ako spoľahlivý partner, ktorý dokáže poskytnúť riešenie, ktoré najlepšie vyhovuje každej konkrétnej aplikácii, pričom rešpektuje všetky požiadavky na ergonómiu, bezpečnosť a jednoduché používanie.

Pneumatické manipulátory na manipuláciu s lopatkami motora v leteckom priemysle

Manipulácia s lopatkami motora pomocou PN Ergo pneumatického manipulátora série PN Priemyselné manipulátory Scaglia INDEVA v montážnych linkách leteckého priemyslu.

Manipulácia so zadnými poklopmi v automobilových montážnych linkách

PN Ergo, montovaný na stĺpiku s pevným ramenom, pneumatickým ovládaním a ovládaním   Pneumatický manipulátor je najbežnejší manipulačný systém používaný v automobilových montážnych linkách v dnešnej dobe. Manipulácia s krytmi zadných poklopov pomocou PN Ergo radu Scaglia INDEVA PN je vidieť na mnohých autoservisoch viacerých výrobcov automobilov.

Pneumatický manipulátor PN Ergo s ramenom na manipuláciu s horúcimi časťami v zlievárňach

Manipulátor s ramenom na manipuláciu s vonkajšími časťami v zlievarňach Ručné ovládanie spaľovacieho manipulátora a pneumatické ovládanie je najlepším riešením pre manipuláciu s oddelenými časťami v zlievárňach.  

PN ERGO pneumatický manipulátor pre automobilový priemysel

Pneumatický pneumatický manipulátor, montovaný na kolóne, model PN ERGO série PN s držadlom pre manipuláciu s komponentmi v automobilovom priemysle.  

Pneumatický manipulátor s pevným ramenom pre manipuláciu s tlmičmi nárazov

Pneumatické manipulátory s pevným ramenom PN ERGO, namontované s paralelogramovým ramenom na manipuláciu s časťami na podopieranie automobilových podušiek.

Manipulátor pneumatických stĺpov PN Ergo na manipuláciu s cievkami

Manipulátor pneumatických stĺpov, PN Ergo model série PN. Vyrobil Scaglia INDEVA  

Pneumatické manipulátory pre manipuláciu preťahovákov

Priemyselný pneumatický manipulátor rady PN ERGO namontovaný na stĺpci s horizontálnym kĺbovým ramenom. Pneumatický manipulátor na uchopenie dvoch rôznych typov preťahovákov, každý s hmotnosťou 45 kg. Pneumatický manipulátor je namontovaný na stĺpci, ktorý zákazník ukotvil k podlahe.

Pneumatický manipulátor pre manipuláciu solárnych panelov

Spoločnosť, ktorá vyrába solárne panely, zakúpila 4 pneumatické manipulátory Scaglia INDEVA®. Pneumatické manipulátory sú vybavené uchopovacím nástrojom s prísavkami a zariadením pre otáčanie o 90 ° pre umožnenie odberu panelu vo vodorovnej rovine a jeho uvoľnenie vertikálne.   [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]